S výzvou přišla nejdřív Corrie, která na svůj facebookový profil umístila video, jak připravuje 2letou Emily a 8měsíční trojčata Jackona, Olivii a Levii do pyžama. Netušila, že video bude neskutečně virální a zhlédne ho více než 70 milionů lidí za pouhý týden. Přesto, že si maminka nedala zrovna jednoduchý úkol, vše zvládla s úsměvem, a to za pouhé 2 min. a 12 vteřin.

Dan Gibson asi neunesl úspěch své manželky a chtěl světu ukázat, že i on zvládá péči o své děti na jedničku. Natočil tedy to stejné video, a dokonce překonal svou manželku, protože se mu podařilo nachystat všechny čtyři děti za 2 min. Byl tedy o 12 sekund rychlejší než jeho žena, a to je opravdu velký výkon na chlapa. I jeho video se dočkalo velkého obdivu a milionů zhlédnutí.

Celá akce probíhá na posteli. Rodiče se snaží obléct čtyři děti co nejrychleji do pyžam. Ty jsou ovšem v jednom pohybu, a tak je extrémně náročné udržet všechny pohromadě. Důvodem, proč byl Dan rychlejší než Corrie, je to, že nechal celou dobu dvouletou Emily v pohybu a oblékl trojčata a pak nakonec ji. Maminka se snažila průběžně chytat všechny děti a udržet je na posteli. Emily ale mamince neustále utíkala, a tak měla Corrie plné ruce práce.

Obě videa byla neskutečně úspěšná, a tak se pod nimi rozběhla vášnivá debata o tom, proč byl muž rychlejší a co mohla žena udělat líp. Z počtu zhlédnutí byli oba dva překvapeni a nečekali, že bude převlékání dětí zajímat tolik lidí. Maminka dětí prozradila ABC NEWS, že právě v tomto období je velice složité udržet pozornost všech dětí a věnovat se každému ve stejný čas. Vše ale zvládá s úsměvem a zaslouží si pochvalu.