Tragédie se stala na letním táboře. Když šla patnáctiletá Jekatěrina se svým bratrem z diskotéky, ještě netušila, že je to její poslední noc. Bratr ji nechal na zastávce a odběhl se podívat na moře. Když se ale vrátil, jeho sestra už tam nebyla.

K dívce přišel cizí muž, který si s ní nejdříve chvíli povídal a pak ji začal osahávat a dožadovat se sexu. Když mu dívka dala najevo, že nemá zájem, násilím ji odtáhl na koleje. Tam ji povalil na zem a mlátil kamenem do hlavy. Brutálně ji bil a znásilnil ji. Dívka ale jeho řádění nepřežila.

Celý incident zaznamenaly bezpečnostní kamery. „Viděla jsem tě sekundy před tvou smrtí. Měla jsem možnost tě naposledy vidět a políbit. Nevím, co mám teď dělat. Proč je ten svět tak krutý?“ napsala na sociální síť kamarádka Jekatěriny Samira.

Když se bratr vrátil na zastávku, nemohl svoji sestru nikde najít. Zavolal tedy policii. Ta její tělo našla pod mostem. „Když se bratr vrátil zpátky, viděl muže, jak opouští zastávku. Zeptal se jej, jestli viděl jeho sestru, muž zakroutil hlavou,“ řekl policejní důstojník.

Známí a kamarádi teď odsuzují jejího bratra, že tam nechal dívku samotnou. Kdyby nikam neodešel, nemusela se celá tragédie stát. „Je to idiot. Kdyby ji tam nenechal, tak mohla žít!“ řekl kamarád Radmir.