Roztomilých zvířátek je plný internet. Ta, která vám přinášíme dnes, jsou ale jiná! Nepředvádí se pouze jako roztomilá stvoření, která se o něco otírají nebo jen skáčou z místa na místo. Přinášíme vám totiž vánoční video plné pejsků, kteří bubnují, hrají na basu anebo např. na klávesy. Psí kapela si vybrala za svůj hit známou vánoční píseň Little Drummer Boy.

Virální video samozřejmě nemá na svědomí pouze psí smečka. Nechceme podceňovat žádného pejska, ale zatím ani v jednadvacátém století nejsou zvířátka tak daleko, aby hrála sama na hudební nástroje. Jejich páníčkové z kanadské kapely Walk off the Earth, kteří se starají o hudební produkci, ale natočili video opravdu dobře a psíkům je zase nutno k dobru přičíst, že se během natáčení dokázali tvářit opravdu zaujatě. Celkový dojem hodnotíme jedničkou.

Jestli jste se o prvním adventním víkendu ještě stále nenaladili na vánoční vlnu, po tomhle videu to zaručeně bude jinak. Takže oblečte sobí svetr, vlezte si ke krbu a čekejte, co vám Ježíšek čtyřiadvacátého donese.