Cizinky na úklid je údajně nějaká nová agentura na našem trhu, která vypadá jako nevěstinec spojený s podomním prodejem otroků, ačkoliv se tváří, že se jedná jen o obchodní nápad, jak vyhovět zaměstnaným lidem, kteří mají dost peněz a málo času na přeleštění oken.

V jejich nabídce, respektive fotogalerii dívek se objevují dosti svérázné popisky jako „dobře stavěná“, „vyspí se všude“ nebo „lze ji využívat i na večírcích jako servírku a zábavný prvek“.

Elementárně příčetný člověk si nad tím musí zhnuseně odplivnout, protože pokud má být něco obchod s otrockým masem, pak je to právě tohle. Tváří celého hokus pokus podniku je hvězdička Kateřina Kristelová (33) skoromoderátorka a přítelkyně někoho, kdo si říká Kazma a jmenuje se Kamil Bartošek.

Teď se ale nabízí zásadní otázka: Je tohle doopravdy, nebo se jen jedná o nějaký chytrý virál na neziskovou organizaci pro lidská práva? Má to zhnusit lidi záměrně, aby si uvědomili, co čeká ženy, které vycestují na Západ za vidinou lepšího života, nebo se svět skutečně zbláznil a někdo si 15. října otevře otrokářskou firmu?

Na to si budeme muset evidentně počkat, ale svůj účel tahle nemravná reklama zatím plní. Přitahuje totiž divokou pozornost a lidé se na facebookových stránkách agentury denně pohoršují nad jejím inzerátem. Správce stránky ale prozatím drží poker face a tvrdí, že se jedná opravdu o legální činnost a firma pouze zaměstnává slečny na úklid.