Jedním z nejstřeženějších párů českého šoubyznysu je momentálně Veronika Kopřivová a Jaromír Jágr (44).

Veřejnost se kvůli jejich vztahu rozdělila na dvě poloviny. Jedni jim lásku přejí a tvrdí, že to je čistě jejich věc. "Druzí Veronikou a jejím bývalým životem opovrhují a jsou toho názoru, že to není vhodná partnerka pro hokejovou legendu.

Tahle holka to v životě neměla údajně jednoduché. Ze začátku to vypadalo na pěkně našlápnutou kariéru. Modelka se zúčastnila Miss 2012 a zdálo se, že tato soutěž jí otevřela obzory do českého šoubyznysu. Jenže dnes Verunka tvrdí, že to bylo jinak.

Veronika se zadlužila, nevyšlo jí pár zakázek a dostala se do dluhů. Sama přiznává, že si mohla přivydělat jinak, ale byla to její volba začít tancovat u tyče. Nyní se za to stydí a tvrdí, že se to své lásce Jaromírovi bála říct, protože se obávala, že ji zavrhne.

To je tedy její vyprávění o křehké slečně ve velkých problémech…

Jenomže uvědomte si jednu věc. Opravdu dívka, která má dluhy a nemá téměř co jíst, si jezdí na dovolené na Maledivy a kupuje značkové oblečení? Nechce jen Veronika vypadat před lidmi jako naprostá chudinka? O tom, jak si užívala života, i když se prý potýkala s těžkou životní situací, jsme informovali ZDE.

Zatím to vypadá tak, že Veronika si chce za každou cenu veřejnost naklonit na svou stranu. A ze všech sil se snaží, aby vypadala jako největší chudinka. A proto vytahuje na veřejnost další dojemný příběh.

Ve třinácti letech náhodou Veronika zjistila, že její máma není její máma.

„Strašně to tehdy bolelo. Máma mě opustila, když mi byly tři. A táta se asi rozhodl, že se to nesmím dozvědět,“ zoufá si dnes Veronika a snaží se působit dojmem bezbranné chudinky.

„V patnácti jsem svou mámu našla, ale vztah máme takový divný,“ uvedla pro MF Dnes Verča.

To opravdu vypadá na složité dospívání. A tak budeme Verunce věřit. Hledat rodinné zázemí je vždy složité.

Jen ty řeči o obrovských finančních problémech by si měla raději odpustit. Fotky z luxusní dovolené na Maledivách prostě hovoří jinak…