Na přítelkyni Jaromíra Jágra Veroniku někdo ostře zaútočil. Nejspíš jí závidí její životní štěstí a nemůže to rozdýchat – psali jsme ZDE.

Veroniku Kopřivovou jsme oslovili s tím, že jde o nechutný útok na její osobu, a předali jí mail, který do redakce došel. Bylo jasné, že uvede, že tohle skutečně ona nepsala. Co k nechutné konverzaci Jágrova přítelkyně sdělila?

„Dobrý den, jojo tuhle kravinu už jsme s přítelem četli :) Během pár minut Vám můžeme udělat taky konverzaci pod Vaším nebo jakýmkoli jménem a napsat tam co chceme :)) Kamarádky nemám a když už mám, tak znají moje vyjadřování, smajlíky, které používám a slova, kterýma se vyjadřuji a ne tuhle kravinu plnou smajlíků, nevhodných výrazů, lží a chyb, kterou psal očividně velice zakomplexovaný člověk. Nevím proč mě tímhle zatěžujete, dělejte si s tím co chcete, ale akorát bude redakce opět chytrým lidem pro smích. Protože v dnešní době Vám tohle udělá kdokoli různýma způsobama, založením falešného profilu/grafická změna, atd,“ uvedla pro eXtra.cz Kopřivová.

Položili jsme Veronice doplňující dotaz, zda ví, kdo na ni takto nechutně zaútočil. Má Veronika tušení, o koho jde?

„Nemám, ale těch lidí bude určitě hodně. Možná to je nějaká zhrzená holka, protože vyspělá žena by takové výlevy/výrazy nepoužívala, nebo zhrzený kluk. Každopádně mě to nezajímá a pídit se po tom nehodlám, na rozdíl od dotyčného mám šťastný život. Máme zdroje, takže jsme to četli někdy koncem června. Zveřejněte si co chcete, chápu, že se extra musí nějak živit, nashledanou,“ napsala Veronika do redakce.

Útok na Veroniku je velmi dobře promyšlený, konverzace vypadá hodně reálně. Kdo toho ale byl schopný? Pokud víte, kdo za útokem na Veroniku stojí, ozvěte se buď Veronice nebo k nám do redakce na e-mail redakce@extra.cz.

SLEDUJTE EXTRA.CZ, PŘINESEME JIŽ BRZY DALŠÍ PODROBNOSTI!