Přítelkyně Jaromíra Jágra (45), Veronika Kopřivová byla v minulosti docela oplácané děvče. Své tučné tvářičky měla zřejmě kvůli stylu života, kterým v minulosti žila. A ten se skládal z barů, alkoholu a věcí, které se pro slušné děvčátko moc nehodí. Všechno vzal čas a tahle blondýnka se změnila doslova k nepoznání.

Většinu svého času žije na Floridě s Jardou, kde se alkoholu ani nedotkne a samozřejmě díky svému partnerovi začala cvičit jako nikdy v životě. Když ještě připočteme čas, který vkládá do svého chaotického facebookového obchůdku s hadříky, tak se v tu chvíli vymaže i chvilka na pořádnou svačinu.

Suma sumárum, z Veroniky se stala vychrtlá žena s pasem dvanáctileté holky. Zda Jardovi vyhovuje v posteli objímat tělo bez ženských křivek, je jeho věc… ale co všechny ty mladé puberťačky, které na Instagramu Veroniku sledují? Myslíte si, že je tahle holka dobrým příkladem, když se svojí postavou pomalu, ale jistě přibližuje k té Elišky Bučkové (27)? To už necháme raději na každém z vás. Ale jedno je jisté, Veronika je sama se sebou spokojena jako málokdo.