Fajn. Pokud to má smysl, dělejte to. Točte videa. Ať jsou naučná nebo zábavná, ať dáváte lidem informace, které je těžké hledat. Sdílejte zážitky z cestování nebo z práce, pokud je skutečně zajímavá a není jednoduché nahlédnout pod její povrch.

Ale proč děláte bezduché, břidké, vysilující sračky? Proč klesnete tak hluboko, že vám stačí, aby vás poznalo několik stovek (klidně tisícovek, milionů, mně je to fuk) malých dětí nebo co hůř, abyste žili v domnění, že nebudete muset nikdy dělat žádnou práci?

Jasně, jsou tu i tací, co si tím skutečně dokáží vydělat i mnohonásobně víc než my, řadoví zaměstnanci.

No a pak jsou tu ti, co jen chtějí být vidět. Neumí nic, neví, jak mluvit, nevypadají ani tak, že si můžou dovolit kameru, nevydělají si tím nic, ale stejně jim to nedá, a tak si myslí, že tvoří. Jako třeba TOHLE.

Slečna Sophia je typickým příkladem persony, která by měla studovat, následně si najít práci někde v kanceláři, ťukat do klávesnice, (pokud si ji nesplete s televizí nebo digitální váhou) mlčet a tupě čumět těch osm hodin denně, než se potká se svojí jedinou kamarádkou a půjdou společně do nejhoršího nákupního centra ve městě na Bubble Tea.

Co to sakra je, kde vzala potřebu se natáčet, proč ukazuje, že si koupila nejhnusnější deštník na světě, proč si vůbec s mámou kupují polštář za tři eura a proč jsem musela být jedním z lidí, co to viděli. Proč?!

Představte si, že jste na tom tak mizerně, že si sednete k webkameře a místo toho abyste šli ven a měli přátele nebo alespoň téměř život, říkáte dvěma stovkám random lidí, že víte, co je obchoďák a už jste dokonce zjistili, že existuje jiná měna než česká koruna. Haló, je rok 2016.

Jedním nesmyslným bytím, jednou zbytečnou online existencí zatěžovat svět internetu. Kotě, způsobíš úplně nový trend, který spousta z nás vlastně v budoucnu určitě ocení! Protože díky tvým videím bychom zase mohli začít trávit víc času venku.

Týrali tě v dětství?

K tvému vizuálu se vyjadřovat nebudu, protože za to bohužel nikdo nemůže a nebylo by to ode mě fér. Nicméně sorry, smiř se s tím, že když něco děláš veřejně, lidi to budou komentovat. Horší je, že se to dostalo zrovna ke mně.

Takže, milá Sofie, buď mazej do školy, nebo to začni dělat ještě horší, což už je teda challenge. Protože když budeš třeba půl hodiny online zakopávat o obrubník, možná se tomu i zasměju. A vy se podívejte SEM, protože vás toho nechci ušetřit.

Kupovat si deštník je přeci jen epesní záležitost!