V Praze se večer možná objeví světová topmodelka a to nejlepší, co Děčín světu dal, Karolína Kurková (30). V CoCo baru (upozornění pro čtenáře Super.cz, toto není skrytá reklama, jak jste zvyklí u vás, ale reklama otevřená!) večer slaví narozeniny DJ Uwa (43), její zřejmě dávno utajovaný milenec, což před rokem sám velmi neochotně přiznal, a tak se dá očekávat, že se královna světových mol ukáže, protože pokud s Uwou fakt je, tak samozřejmě pro peníze, a nerada by o něj přišla jen proto, že si nechala ujít večírek s jeho bohatými kamarády.

Na mejdanu bude navíc přítomen sám Ivan Jonák, o jehož sexuálních praktikách jsme nedávno horlivě referovali, a protože je Uwa marketingový koumák, pozval prý i Romana Skamene, který se s Jonákem fakt příliš nemusí.

Do toho je prý Kurková pořádně vytočená na Uwu, protože v New Yorku, Miláně a Tokiu si z ní prý dělali legraci kvůli tomu, že on je zrůda a kamarádí s podivínem Lucassem, zatímco ona je krásná a kamarádí se jen s krásnými lidmi, a když kvůli Uwovi vyšlo loni najevo, že spolu mají sex, byla v zámoří za nazdárka.