Jestli si bývalá striptérka z Teplic myslela, že už je ruka v rukávu, tak se šeredně mýlila. Sice je vidět, že je Jaromír Jágr (44) do ní opravdu zamilovaný a pro svou lásku by se bil i s celým světem, ale každý ví, že před svou maminkou je stále jak ten malý Jarda.

Podle našich informací z okolí rodiny stále nemůže paní Jágrová vydýchat Veroničinu minulost a podivné věci s dalšími sportovci, které se vyrojily kolem jejich možná budoucí snachy. Jarda totiž neměl být jediným boháčem, kterého tak usilovně balila a měla s ním mít románek.

„Jaromír chtěl vzít celou rodinu někam na menší dovolenou, když je teď na chvíli v Čechách. Jenže se nepotázal zrovna s nadšením. Nikdo z rodiny totiž z Veroniky není vážně nadšený a nechápou, co na ní vidí. Idylický rodinný výlet se určitě konat nebude,“ prozradil nám blízký rodinný přítel s tím, že Jardovi docházejí síly pořád svou milou někde obhajovat, zvlášť před svou rodinou. Jenže si tímto vztahem dost nadělal, málokdo by čekal, že skončí v náručí chtivé striptérky.

Třeba to ale zlatokopce od tyče nevadí, možná, že právě naopak je ráda, že nemusí s „tchyní“ na dovolenou. Jak tahle válka dopadne je ve hvězdách, ale asi už teď je jasné, že to Jarda nebude mít jednoduché. Musí se cítit jak mezi dvěma mlýnskými kameny…