Gunther Ashcroft byl jedním z prvních výrobců extáze a pořádně se na droze napakoval! V roce 1997 měl týdenní příjem v milionech dolarů. Jedna z jeho skrytých továren ale byla v této době odhalena na základě symbolu smajlíku umístěného na každé extázi.

Ashcroft byl proto donucen změnit obrázky na tabletách extáze. Dvě další továrny měl skryté v Nizozemsku jako opravny aut. Rozhodl se proto pro loga automobilek Mitsubishi a Rolls-Royce.

Výrobní postupy se ale lišily továrna od továrny a tablety s logem Mitsubishi se prodávaly zdaleka nejlépe. Netrvalo to dlouho a lidé si extázi začali spojovat s názvem japonské automobilky.

Na to zareagovalo vedení firmy Mitsubishi, které najalo ty nejlepší agenty, kterým se nakonec podařilo továrnu vypátrat. Po přestřelce s věrnými zaměstnanci se útočníci dostali až k Ashcroftovi.

Ten spolkl náležité množství tablet a vyběhl s úsměvem smrti vstříc. Paradoxem je, že to byla právě extáze, která Ashcrofta zabila. Prasklo mu srdce ještě předtím, než k němu dorazily první kulky.

Nizozemská vláda poté umožnila odvézt Ashcroftovu hlavu jako trofej do Japonska, kde má být uschována v muzeu automobilky.