Dům Clooneyho leží na 22 tisících metrech čtverečních na ostrově Sonning Eye u řeky Temže ve Velké Británii. Vidět můžete ale jenom špičku střechy, dům se totiž schovává za stromy.

Vedle domu má hollywoodský páreček zaparkovaný člun, ve kterém vyjíždí na výlety. Pozemek, který si koupili před pár lety, stál 230 milionů korun. Finální částka je 640 milionů korun. Clooney s manželkou Amal se do sídla, které bylo postaveno v 17. století, konečně mohli nastěhovat. Od začátku roku ho renovovali k obrazu svému. Dlouhou dobu plánovali, jak bude jejich hnízdečko vypadat.

Teď už ho konečně zrenovovali a je z něj luxusní rezidence. Clooney řekl stavitelům, že cokoliv chce jeho manželka Amal, tak to dostane. Neměl na to žádný rozpočet, a tak si Amal mohla vymýšlet, co chtěla. Clooney je tedy ke svojí lásce hodně velkorysý. To by jí mohla závidět snad každá žena!

V domě, který vypadá jako zámek, je například soukromé kino pro 12 lidí, posilovna se sprchou a šatnou a tenisový kurt. Clooneyho s manželkou jejich sousedé nevídají a jsou z toho zklamaní. Hrdličky si užívají hnízdečko lásky samy zavřené v domě.

V zámku s nimi žije i profesionální italský kuchař, jejich hala vede přímo do zahradního domu, kde je bazén, vířivka a terasa. Dokonce si páreček pěstuje svoji zeleninu, aby měl všechno čerstvé. Na přestavbě pracovali s 20členným týmem, aby vytvořili domov snů. Celá stavba je vkusná s romantickým nádechem, tak se jim snad brzy poštěstí a počnou společného prvního potomka.