Taky když se podíváte do zrcadla, tak vzdycháte nad novou vráskou? Některé ženy to tak vůbec nemají. Vybrali jsme vám osm žen, kterým byste jejich věk opravdu nehádali.

Světoznámé kuchařce Nigelle Lawson je už 54 let, ale ona přesto nevypadá více než na 40. A to nedrží žádné diety a ani neholduje plastikám. Tak jak to dělá? Určitě na tom mají zásluhu geny a možná i pár botoxů, ale to má Renée Zellweger taky, a přesto vypadá starší než Nigella. My si myslíme, že jde hlavně o přístup k životu. Nigella je velmi pozitivní žena a čiší z ní energie, takže i ostatní ji vnímají mladší, než opravdu je.

Další hříčkou přírody je bývalá supermodelka Elle Macpherson, které už je 50 (!!) let a ona má přitom mnohem lepší a pevnější postavu než leckterá dvacítka. Elle se v jednom rozhovoru přiznala, že se už 11 let zdržuje alkoholu, ale to ostatní nějak nehrotí. „Myslím, že nejdůležitější je to, jak se cítím, než kolik mi je,“ řekla Elle.

Je tedy jasné, že nejdůležitější je přístup k životu. Jakmile budete optimističtí a budete se radovat z každého dne, tak se budete cítit mladší a podle toho také budete vypadat. Samozřejmě to jde ruku v ruce se zdravou výživou, preventivní péčí o pleť a cvičením.