Tyto úžasné podvodní fotografie umělců byly vytvořeny v Los Angeles fotografem Brettem Stanleym. Jsou součástí průlomové série fotografií, která představuje různé sporty pod vodou.

Tyto fotografie si získaly mezinárodní pozornost. Brett spolupracoval s řadou umělců. U focení musel překonat hlavně technické problémy sportu, který spoléhá na gravitaci. Přece jen vydržet pod vodou hlavou dolů delší dobu není nic moc.

Artisté to ale zvládli na jedničku. Na fotografiích můžete vidět více umělců najednou i samostatně. Hlavou dolů, se zavřenýma i otevřenýma očima, některé kreace jsou absolutně neuvěřitelné. A v oblečení nasáklém vodou hodně těžké.

Umělci se ale tváří jakoby nic a fotografie tak vypadají stejně, jako by je dělali třeba v tělocvičně. Akorát si můžete všimnout bublinek, které jim jdou od úst. Artisté se totiž museli snažit zadržovat dech.

Jeho tým pracuje na této řadě fotografií více než dva roky a neustále je zdokonaluje. Výsledkem jsou tyto neuvěřitelné fotografie. Pokochejte se v galerii.