Dlouho si všichni v České republice mysleli, že Evičku živí její přítel Antonín Charouz (61). Až díky mravenčí práci redakce eXtra.cz se podařilo vypátrat, že skutečným přítelem blonďaté dívčiny je podnikatel Karel Kuba (41), který vlastní restauraci v Jesenici u Prahy a je totálně za vodou.

Eva Perkausová se rozhodla, že sedne do Limuzíny s Mírou Hejdou a bude mu vyprávět o své matce. Eva totiž pořád bydlí s maminkou, které s rodinným rozpočtem pomáhá.

„Když bych to měla říct úplně otevřeně, jsem to já, kdo se o mámu stará a živí ji. Naši jsou rozvedeni, a když byl spor o majetek, mámě něco náleželo a chvíli jsme z toho žily. Dnes jsem to ale já, kdo se o rodinný rozpočet stará nejvíc. V žádných vyšších poměrech si opravdu nežijeme,“ uvedla Eva Perkausová v Limuzíně.

Otázkou je, co považuje Eva za vyšší poměry. Pro ni je to možná standard, pro obyčejné lidi je to luxus. Podle informací eXtra.cz totiž podnikatel Karel Kuba své vyvolené zakoupil luxusní Mercedes i jesenický byt.

Eva se také ostře ohradila proti tomu, že ji cestičku do moderátorského křesla zařídil bohatý sponzor. Podle Evy to bylo zcela jinak, ve hře nebyli žádní sponzoři ani úplatky.

„Nabídku jsem dostala přímo od Primy. Dokonce přes Facebook, kam mi napsala šéfredaktorka společenské redakce Zuzana Brzáková. Samozřejmě jsem si chvíli myslela, jestli to je vtip, pak jsme se ale sešly a domluvily se na kamerových zkouškách,“ říká Eva ke svému ostře sledovanému angažmá.

Celý rozhovor s Evou Perkausovou odvysílá Óčko ve čtvrtek ve 21:45 v pořadu Limuzína s Mírou Hejdou.