Stašová světová STAR

Herečka Simona Stašová oslavuje další úspěch za svůj výkon ve filmu „Sebemilenec“. Už jednou ale za stejný film byla oceněna loni v San Franciscu. Nezbývá mi nic víc než dodat to, že nikdy není pozdě na rozjet ve velkém svoji kariéru. Sama Simona Stašová kdysi řekla, že pořádně se jí herecká kariéra rozjela až po padesátce… Gratuluji a jen tak dál! Simono, jste inspirující a jsem přesvědčena o tom, že jste idolem mnoha žen! P. S.: Plus jste šik a máte jiskru v oku!

Uprchlíci v koncentráku

Když jsem četla zprávu o tom, že uprchlíci na území Německa byli (jen někteří) umístěni v bývalých kasárnách SS v táboře Buchenwald… Osobně mě to nijak nepobouřilo a ani nešokovalo. Hned Vám to vysvětlím. S rodiči jsme jezdili strašně moc po výletech a jeden z nich byl i do koncentračního tábora Dachau (Terezín apod. u nás v ČR taky). Když jsem to tam viděla, byla to hrůza a děs. Ale v tomto případě se musím zastat německé vlády. Zaprvé ti lidé (cca 21 lidí) podle mě pořádně neznají historii Evropy jako takovou. Takže jim to je fuk. Za druhé podle fotek mají čisté postele, kuchyňku, oblečení a televizi. Dle jejich slov to vnímají jako luxus, který jim Evropa dopřála. Takže se, moji drazí, uklidněte a nedělejte z toho něco ve smyslu, že je zavírají do plynových komor. Tak to totiž není!

Roden a jeho dvě ženy

Karel Roden je opravdu hodně známý tím, že si bedlivě střeží svoje soukromí. Všichni známe tu story o tom, že žije a miluje Janu Krausovou a přitom má děti s Laurou Čekanovou. Myslím si, že je ta bublina kolem toho až moc veliká. Karel zkrátka chtěl děti a Jana je už ve svém věku nemohla mít. A proto aby nebránila své lásce v tom, mít děti, povolila mu tuto alternativu. Já osobně to vnímám jako obrovský dar ve vztahu, když takto lidé mohou fungovat. Osobně kdybych nemohla mít děti, protože je můj partner nemůže mít… Také bych se snažila, aby to dospělo k takovému výsledku. Nicméně názor mého muže Josefa je stejný. „Děti jsou dar a já bych ti nemohl ublížit tím, abys je nikdy nemohla mít…“ To mi řekl. Ano, i taková je láska.

Tak zase příště… AHOJ!!!