Poonam si chtěla jen skočit do obchodu koupit SIM kartu do telefonu. Ale nekoupila. Mezitím ji unesli tři útočníci. Nejhorší na tom všem je, že je všechny dobře znala. A dva byli dokonce nezletilí. Patnáctiletá dívka zažila to nejhorší, co si kdo může jen představit.

Když ji celou otřesenou svázali a dovezli na farmu, dívka ještě netušila, co ji čeká. Začalo tam její čtrnáctidenní mučení. Z výpovědi dívky jdou do kolen i ti nejostřílenější. Útočníci ji znásilňovali pokaždé, když jí přinesli jídlo.

Když trojice útočníků zastavila kvůli občerstvení, dívka se pokusila o útěk. Únosci ale neváhali a dívku dvakrát střelili do hrudníku. Poonam spadla na zem a nemohla se hýbat. Myslela si, že už je mrtvá. Aby zakryli důkazy, tělo shodili do devět metrů hluboké studny ve vesnici Tughalpur.

Dívka ale o svůj život bojovala do poslední vteřiny a nic jen tak nevzdala. Bylo to pro ni pořádné utrpení, ale našla v sobě sílu. Chtěla žít. Chtěla se zachránit. Voda ve studni byla studená. Poonam se klepala zimou a křičela. Nakonec měla štěstí. Po několika hodinách ji uslyšel jeden z vesničanů. „Byla celá od krve a plakala, když jsme ji vytahovali na laně,“ popsal zachránce Babbal Bhati.

Dívku záchranáři převezli do nemocnice. I přes to, že byla ve velmi kritickém stavu, sebrala veškerou sílu a policistům řekla vše potřebné. Všechny tři útočníky policie zadržela.