1. Vzrušení je základ

Nehrajte si tedy s vaší posvátností jen tak zbůhdarma. Počkejte, až budete správně nažhavena. Ať už se rozpálíte u filmu pro dospělé, nebo vás rozhicuje smska od partnera, hlavně nepředstírejte, že jste cudnost sama. Nechte se rozrajcovat a pak se na to teprve vrhněte. Pokud jste podrážděná a bez nálady, asi to nebude to pravé ořechové. Jste bohyně sexu, která to bere do vlastních rukou, takže keep it sexy, O.K.?

2. Lubrikační gel

Takový klitoris je, milé princezny, věc poměrně delikátní. Je totiž citlivost sama. Pokud vám to tedy nebude pěkně klouzat, můžete si jej naopak podráždit. A my rozhodně nechceme docílit iritace klitorisu. Lubrikant vytváří ochrannou vrstvu, která chrání citlivá zakončení v klitorisu. Varianta se silikonem navíc zanechá velmi jemný pocit. A pokud chcete být úplně přírodní, zvolte kokosový olej. V každém případě, víte, co se říká: Kdo maže, ten jede!

3. Začněte pomalu

Není nutné se hned ze startu snažit promasturbovat do Austrálie. Dejte si na čas, začněte pozvolna. Přitlačit nebo zrychlit můžete vždy podle potřeby. A pamatujte, toto není závod. Pokud cítíte, že je vám cokoliv nepříjemné, vždy můžete zase přibrzdit.

4. Je to jen na vás

Některé ženy mají rády, když se dotýkají klitorisu přímo, jiné ne. Takže dle vlastní libosti. Pokud nevíte, co se vám to vlastně líbí, zkuste se nejprve rozparádit přes spodní prádlo, nezaměřujte se přímo na klitoris samotný, ale i na jeho okolí, hrajte si i se stydkými pysky. Pokud ani to nestačí, můžete si dopřát nějakou masturbační pomůcku. Ale pamatujte, nikdo to neudělá lépe než vy sama.

5. Buďte flexibilní

Ne nadarmo se při sexu mění pozice. Stejné je to i při masturbaci, čím ohebnější budete, tím víc srandy si užijete, uvidíte sama. Ani u masturbace nemusíte ležet jako leklá ryba a čekat na zázrak. Ten totiž sám nedorazí. Takže šup, děvčata, na místa, nohy do praku a nebojte se to sama se sebou pořádně roztočit. Uvidíte, že vás to nakonec ještě bude bavit!