Volby jsou za rohem a kampaně jednotlivých politiků jdou do finiše, u čehož nikdy nechybějí umělci.

Letos se roztrhl pytel nejen s těmi, kteří jednotlivé politiky podporují, ale dokonce i sami kandidují na volitelných místech kandidátek do sněmovny, kam se k neštěstí Zemanovců dostane například Felix Slováček v Libereckém kraji nebo Daniel Hůlka (45), který je dokonce jedničkou SPOZ v Královéhradeckém kraji, ač se nedávno ukázalo, že ani neví, co znamená zkratka jeho strany, za kterou kandiduje.

Přidávají se ale i umělci, kteří „jen“ vyjadřují podporu. V živé paměti je ještě žokej Váňa (60) a jeho „úlet“ v přímém přenosu po Velké pardubické, kdy v otázce na pole závodu vzkázal národu, že by tady „ten sajrajt“ měl vyčistit pan Babiš.

Jak sympatická je ve stínů těchto šíleností podpora herce Tomáše Töpfera (62) alias poručíka Arazima z Četnických humoresek mladému sochaři z královéhradecké ODS Pavlu Moravcovi, který provozuje kino v Hořicích a pokouší se probít do parlamentu z dvanáctého místa kandidátky.

S tím natočil i video, které je k vidění na Facebooku mladého politika, který v poslední době zaujal také tím, že v rámci své kampaně rozdává namísto klobás a propisek toaletní papír, na kterém je napsáno „Já si s vámi zadek nevytřu“.