TV Nova na včerejší tiskové konferenci k podzimnímu schématu potěšila všechny fanoušky seriálové Ulice, které se eXtra obšírně věnuje, protože redaktorky Veronika Kratochvílová, Barbora Koukalová a šéfredaktor Novotný jsou seriálem naprosto posedlí. (Zejména první dvě jmenované!)

Předně – 10. sezona začne už 18. srpna a nikoli v září, jak bylo dříve avizováno. Stejně tak nastanou poměrně zajímavé přesuny směrem z a do seriálu.

Už dříve jsme psali, že se tvůrci potřebují nutně zbavit problematické herečky Zuzany Vejvodové, která když není na léčení, tak chce hrát divadlo a podobné nesmysly, ale bylo by blbé ji usmrtit, na to je její postava příliš oblíbená. Takže vezme MUDr. Seidlovi dráhu s mladým tatérem a nazdar bazar, potáhne s ní zřejmě celá její linie. Čert vem otravného Borise, ale škoda bude zejména Eliáše, o kterém máme informace, že bude ještě naštěstí nějaký ten pátek řádit.

Do Bruselu zmizí opruz Miller, který ale v Ulici zanechá Světlanu. Ta, protože je blbá, skočí zpátky do postele mastodontnímu starostovi Nyklovi, a aby se celá věc nějak vyvážila, co se mužské krásy týče (představitel Millera, herec Jan Teplý (28) je krasavec, kdežto Václav Svoboda (45), co hraje starostu, je ošklivý a tlustý), dostaví se krasavci. Roli dostal jak Tomáš Měcháček, tak Matouš Ruml z Comebacku.

Ze známých herců ještě přijali role Václav Kopta a Otakar Brousek mladší, celkem bodatelná je i Hana Holišová (34), sympatická herečka, která je ale z Brna, takže ji asi neznáte.

Ulice startuje v pondělí 18. srpna a bude se vysílat každý den v 18:30… A samozřejmě se od konce srpna můžete na eXtra.cz těšit na pravidelné uliční okénko našeho šéfa