Jitka Kocurová skončila třetí v soutěži Miss. Už tehdy v roce 1999 pochopila, že kdyby měla plnější hrudník, mohla soutěž v klidu vyhrát.

Zašla na plastickou operaci a pak bylo otázkou, kdy se z ní stane sexsymbol. Jak tomu pomoci? Bylo potřeba nová prsa ukázat veřejnosti.

Šanci dostala v roce 2006, kdy získala roli naivní průvodkyně Pamely v komedii Účastníci zájezdu. Každá herečka by se hádala, že tělo neukáže, že chce dublérku.

Kocurová ale rychle pochopila, že když ukáže národu bradavky, půjde kariérně nahoru. A tak neváhala a na pláži se pomilovala s hudebníkem Maxem, kterého hrál Ondra Koval.

I když děj komedie se odehrává ve slunném Chorvatsku, ve skutečnosti se točilo hlavně v Itálii a Slovinsku. A venku bylo chvílemi jen 13 stupňů Celsia.

Když se Pamela válela s Maxem u moře, byla jim pořádná zima. Takže za dokonalé bradavky nemůže jen precizní práce plastických chirurgů, ale zejména studený vítr.

„Všichni kolem chodili ve vaťácích, byla šílená zima, my jsme leželi na studených kamenech, všude to píchalo, hrůza,“ vzpomínala po letech modelka na natáčení milostné scény.

Je slušností připomenout, že Kocurová rozhodně nebyla sama, kdo ve filmu ukázal prsa. Vrchní díl plavek odhodila také Kristýna Leichtová. Tahle komedie má i po letech co nabídnout.