Žádné nadávky, vztek ani stížnosti. Marcus napsal na FB slovenskému Telekomu s tím, že se strachuje o život jednoho ze zaměstnanců. Na celou trolící kauzu upozornil server Refresher.

„Neztratil se vám náhodou jeden technik? Minulý týden byl u nás na zapojení optické sítě, ale pak řekl, že si musí jít pro kabel a nevrátil se. Už je to víc než týden. Začínám mít strach, jestli se neztratil. Snažím se vám dovolat už tři dny, ale nedaří se. Tak to zkouším aspoň tady,“ začal svoji vtipnou konverzaci Marcus.

Správce stránek mu ihned začal psát, že se vše vyřeší soukromými zprávami, ale Marcus se nedal. Ba naopak, ještě se strachoval o zdraví operátorky, která se mu také ohledně jeho problému neozvala!

Mezitím začínala mít konverzace stovky „lajků“ a lidé se u jeho skvělých hlášek lámali smíchy. Následující den nepřišel ani technik, ani odpověď, co se stalo. A tak se Marcus společnosti zeptal, kolik nových „lajků“ potřebuje k tomu, aby se situace začala řešit.

Nakonec se svého technika dočkal, ale dalo to zabrat. Oddělení Telekomu nebylo schopné odpovědět na jedinou otázku a od dalších naštvaných zákazníků dostalo doporučení si otevřít „Oddělení záhad“.

Konverzace je opravdu výborná a vy si ji můžete přečíst v galerii!