Není sexice jako sexice. Pan Vladislav Tuzar má tento pojem mimořádně silně přizpůsoben obrazu svému. A jak to vypadá? To už zjistíme z obrázků pražského fotografa, které jsou jakékoliv, jen ne strojené a obyčejné. Obyčejné nejsou proto, že jsou totiž skutečně neobyčejné.

Pan Tuzar nazývá souhrnně své dílo „Galerie Podoby ženy“ a my mu moc tleskáme, protože něco takového jsme za svůj internetový život doopravdy ještě neviděli. Zejména náš šéfredaktor Pavel Novotný byl po prvotním zhlédnutí inkriminovaných obrázků dlouhou chvíli potichu, a když jsme asi po dvou hodinách starostlivě nakoukli za jeho monitor, zjistili jsme, že stále nehybně kouká před sebe, neschopen jediného slova či pohnutí myši.

Je docela možné, že si modelky svérázného fotografa chtěly splnit sen a zapózovat alespoň pro jednou ve stylu erotických ikon, jako jsou třeba Heidi Janků nebo Jennifer Lopez. Nakolik se odvážné amatérské objekty přiblížily svým profesionálním předlohám, můžete posoudit v naší fotogalerii, která vám stopro „udělá den“. Fotky přinášíme s originálními citáty samotného autora.