Celá Výměna byla největší zkouškou pro maminku roční Emmy Katku. Její rodina si žije v pohodě a hodně věcí neřeší. To se nedá říct o domácnosti despotického Davida, který chtěl o všem rozhodovat a neudělal kvůli nové „manželce“ ani jeden ústupek. Celá jeho hysterie vyvrcholila tím, že jí zakázal se starat o jeho dvě děti. Dcery Julii (2) a Rozárku (1). Katka byla na prášky a nazvala ho magorem.

Na společném setkání bylo dusno a Katka jasně řekla, že už vyměněnou rodinu, hlavně kvůli Davidovi, potkávat nechce. Díky show si uvědomila, jaký poklad má ve svém partnerovi Erikovi, a přijala jeho žádost o ruku. S rodinou své jmenovkyně Katky, zdravotní sestřičky, ukončila veškeré kontakty.

Davidovo chování hnulo žlučí nejen jeho desetidenní manželce, ale i stovkám divaček. Ty se obávají o budoucnost dcer, které takhle sekýruje, a nejradši by na něj poslaly sociálku.

Předmětem diskuzí jsou také jeho zuby. Podle zjištění Blesku za jeho nelibě vyhlížející chrup můžou drogy. „Než se seznámil s Kačkou, byl to úplně jiný člověk, závislý na tvrdých drogách. Byl hubený, přebýval i po nádražích. Kvůli závislosti mu přední zuby úplně odešly. Je to vidět, když se rozčílí. Kromě jedniček má všechny horní zuby shnilé,“ říká zdroj z jeho okolí.

Jeho manželka prý moc nechce, aby si zuby dal spravit. Prý by po něm „jely“ další ženské. No, po odvysílání Výměny manželek to asi moc nehrozí.