Herci a zpěváci na sobě zase pěkně makali, aby nám předvedli ta nejlepší vystoupení. A dnes to bude hodně zajímavé. Tentokrát se můžeme těšit na odvážné kombinace. Jak to bude večer vypadat a kdo se do koho převtělí?

Herec Petr Vondráček se nám představí jako Roy Orbison s písní Pretty Woman. Proměna to asi nebude až tak výrazná, ale píseň si s ním určitě rádi zazpívají i diváci.

Herečka Hana Holišová bude mít hodně těžký úkol. Převtělí se totiž do Arethy Franklin. Zazpívá si píseň Rolling In The Deep. Maskéři se na ní zase určitě vyřádí, protože z ní musí vykouzlit černošku. Ale na tyhle proměny už je Hanka zvyklá.

Všechny fanynky už se nemůžou dočkat vystoupení Adama Mišíka, který se převtělí do Stevieho Wondera a představí píseň I Just Called To Say I Love You. V maskérně také asi stráví delší dobu.

Herečka Ivana Chýlková se svým výběrem nebyla moc nadšená, protože si přála píseň českou. Vylosovala si Lizu Minelli a vybrala si píseň Mein Herr. Bude i tak odhalená jako Liza v klipu?

Z herce Davida Krause se opět stane žena. Do žen už se převtěloval několikrát, tak by to pro něj nemusel být problém. Představí se jako Janis Joplin s písní Cry Baby. Tak to se rozhodně máme na co těšit.

Herečka Iva Pazderková se dokáže na pódiu vlnit na jakoukoliv píseň, takže Waka Waka v podání Shakiry pro ni nebude zase tak velký problém.

Velmi zajímavá proměna bude i herce Petra Rychlého. Z toho se stane Hana Hegerová a zazpívá si píseň Čerešně. Vzhledem k tomu, že je Petr úžasný komik, tak to určitě pojme s humorem.

A nakonec je tady jedna z nejzajímavějších proměn. Z herečky a zpěvačky Anny Fialové se stane idol dívčích srdcí Vojta Dyk a zazpívá si píseň od Nightwork Tepláky. Jak to všechno dopadne, uvidíme už dnes večer.