Na chorvatském ostrově Hvar zažilo mnoho mužů pěkné rozptýlení. Dvěma kráskám zřejmě bylo takové horko, že se svlékly donaha a ukázaly se všem tak, jak je příroda stvořila.

Na internetu se objevily fotografie dvou britských dívek, které se vydaly občerstvit prostě jen tak bez plavek. Jedna z dívek měla dokonce svoje oblečení v ruce, takže jí rozhodně nikdo nesvlékl a neokradl, ale ukázala se zcela dobrovolně.

A pánové nestačili zírat! Dvě nahé krásné ženy a přímo před očima u moře, to se nikomu jen tak nesplní. Jenže turistky to zřejmě nedomyslely. Místní média spekulují o tom, že nešlo o nudistky, ale o ženy, které si nebyly vědomy toho, že nahota je na tomto místě nezákonná. Vzhledem k tomu, že nerespektovaly místní zákony a procházely se nahé tam, kde to není dovoleno, budou z toho mít nejspíš tak trochu problém. Zřejmě ale odešly jen s napomenutím.

Za chození v plavkách v historických centrech Splitu nebo Dubrovníku můžete dostat dost tučnou pokutu, a to až 1900 korun. V jiných částech Chorvatska může částka vyšplhat až na 10 tisíc korun.