„Není možné, aby velkou sportovní akci pořádala současná Francie. Francouzi mají nekvalitní ozbrojené složky a během turnaje nedokáží zajistit bezpečnost.“

Takové hlasy byly před startem fotbalového Mistrovství Evropy hodně slyšet. Jenže Francouzi tvrdili, že si na velkou sportovní akci věří a že klid a bezpečí zajistí.

Bohužel Francouzi potvrdili, že mají ustrašené ozbrojené složky a neumí velké akce organizovat. A to ani nemusel útočit Islámský stát.

Pořadatelé a místní policie jsou za naprosté amatéry, protože si nedokážou poradit ani s partičkou opilých fanoušků z Ruska a Anglie. Ještě že ve francouzských městech neútočí džihádisté z IS!

Francouzská policie totiž neumí zpacifikovat ani partičku fotbalových chuligánů. V Marseille si vyřizují účty primitivové z Ruska s britskými chuligány a francouzská policie jim je tak akorát pro smích.

Jak je možné, že ruští fanoušci dokážou na stadion propašovat světlice a dělbuchy? To je nikdo nekontroluje? Vizitka francouzských pořadatelů je otřesná. Zdá se, že na stadiony během šampionátu můžete pronést cokoliv, co se vám zamane.

Pokud Euro neskončí katastrofou, tak to bude pro trapné a ustrašené Francouze malý zázrak.