Nejjednodušším vysvětlením by se zdálo, že jde o záznamy z jiných natáčení, jenže to se mýlíte. Kvůli autorským právům mu to produkce zatrhla, tak se Zdeněk Troška musel zařídit po svém. Nebál se toho a lechtivé scény z německého filmu pro dospělé natočil on sám, dokonce hercům musel předvádět, jak se to dělá!

„Dodneška vím, jak to bylo. Přivezl jsem kostýmy, obsadil do toho kluky a holky od nás z vesnice a v Čechticích jsme to natočili. Jenže byli dost nezkušení, tak jsem jim pornoscény musel sám ukazovat a předehrávat, pak to po mně opakovali před kamerou,“ prozradil nám se smíchem režisér, který ale na to nemá jen úsměvné vzpomínky. Kvůli těmto scénám totiž musel jít na Veřejnou bezpečnost a zpovídat se, proč se to vlastně odehrálo.

To sestřih z Utrpení svatého Šebestiána byl už bez komplikací. Chlapec, který říká „střílej, střílej“, byl kolega manželky Michala Tučného. Měli totiž přímo v Hošticích chatu, tak bylo snadné ho přemluvit. Nakonec vše dobře dopadlo a diváci se dodnes baví vyměněním videí. A to „ó můj bóže“ dabované z němčiny zlidovělo.