Někdo nedá dopustit na horoskopy, další si ulétává na numerologii a najde se dokonce i pár jedinců, kteří věří politikům. Vzhledem k mojí inteligenci jsem ke všemu zmíněnému dost skeptická. Je mi úplně jedno, kdy se kdo narodil, v jakém je znamení, koho volí a zda náhodou na nebi nesvítí Měsíc v úplňku. Já věřím v sílu jména! Za roky sexperimentování jsem zjistila, že jméno chlapa rozhoduje o tom, jaký je v posteli a vztazích. Tvrzení mohu doložit dostatečně velkým statistickým vzorkem. Jaká jména patří mezi nejlepší milence a jakým se nejlépe úplně vyhnout?

Jiří

Náruživost mu nechybí, ale rozhodně u něj nehledejte chuť na nějaké postelové experimenty. Vystačí si s klasikou a vlastním orgasmem, což v praxi znamená, že po chvilce ve vztahu to s ním začíná být tak trošku nuda.

Milan

Chlap mamánek, který vás rád obejme, pomazlí a políbí něžně na rty. Když se přes jeho něhu konečně dostanete k sexu, připadáte si jak v romantické komedii pro náctileté. Pokud potřebujete někdy pořádně naložit, Milanům se vyhněte.

Karel

Často se z něj vyklube úchylák a postelový nekňuba. Když spíte, je schopný vám přiložit žalud ke rtům, místo lubrikantu používá slinty vytažené až z paty a odmítá si holit koule. Šťastná vedle něj bude holka z vesnice, případně jiný typ divoženky.

Jan

Splachovací princ a hloupý Honza v jedné osobě. Dejte mu čas od času ochutnat buchtu a splní vám první poslední. Je to ideální adept na věrného manžela, který bude luxovat, když nebudete zapomínat na jeho mužské potřeby.

Petr

Miluje, když je pan důležitý, a to nejen v práci, ale i v partnerství. Bohužel si té zodpovědnosti na sebe někdy naloží až příliš. Myslí si, že se bez něj nic neobejde. Výsledkem je stres a z něj plynoucí poruchy erekce a další slipové lapálie.

Martin

Sex bere jako výzvu a nedokáže si představit, že by neměl jako muž obstát. Přehnaná snaživost je někdy fajn, hlavně v případech, kdy je podpořena dostatkem zkušeností. Jinak jsou jeho pokusy o neustálé změny poloh a nové praktiky spíš k smíchu.

Zdeněk

Milování s typickým Zdeňkem je jak reklama na ticho. Vlastně ani nepoznáte, jestli ho to baví, nebo je to pro něj povinnost. Iniciativu u něj nenajdete. Jeden z mála chlapů, kterého víc bere orosené pivo a fotbal než ženský klín.

Tomáš

Až moc často se z Tomáše vyklube zženštilý klučina, který na nahou ženskou kouká jak křovák na kurzovní lístek. Hezky se na něj kouká, pravidelně používá deodorant, ale doporučuji předem ověřit, jestli nezatajuje latentní homosexualitu.

František

Do zadku vám ho strčí bez předchozího varování, ale o to větší zábava s ním je. Sex si dokáže užívat, stejně jako to, co mu předchází. František zkrátka nikdy nezklame. Dokáže být přidrzlý až neodbytný, ale jeho znalost ženských potřeb je úžasná.

Michal

Na pouti vám vystřelí růžičku, nikdy nezapomene na výročí a dokáže vás klidně hodinu lízat. I tak je to docela stydlín, kterému je zapotřebí nezřídka dodávat sebevědomí. Chvalte ho jak pejska a budete sexovat šťastně až do smrti.

Tak to vidíte, znát jméno chlapa před prvním společným sexem se zkrátka vyplatí!