Jedna z mála českých krásek, které dobyly svět a měly titulku v prestižním magazínu Sport Illustrated, Daniela Peštová, slaví půlkulatiny. Doma ji určitě pod taktovkou manžela Pavola Habery (53) a tří dětí – Yannicka (18), Elly (12) a Paula Henryho (5) – čeká výsostná oslava.

Ale dřív takhle spokojený život neměla. Sice vyšplhala až na pomyslný Olymp světového modelingu, ale v osobním životě jí to moc štěstí nepřinášelo. Měla na muže smůlu, chtěli ji jen využít jako okrasný šperk na slavnostní příležitosti. Pochlubit se kámošům, jakou mají vedle sebe kočku.

Jednomu dokonce porodila syna Yannicka, ale rozhodně toho nelituje, že s ním zůstala sama. Na lásku si musela sice počkat, ale teď s muzikantem Pavolem Haberou a dětmi zažívá to pravé rodinné štěstí. U Daniely opravdu platilo pořekadlo: Kdo si počká, ten se dočká.

Špatné zkušenosti a hektický životní styl se ale na topmodelce vůbec nepodepsaly. Spíš zraje jak víno a rozhodně nepatří ještě do důchodu. Jen se podívejte, jak s krásnou blondýnkou šel čas. A vy, muži, můžete závidět, co Habera má doma.