Vyhazov Ivy Kubelkové (38) je velmi citlivá věc. Celé PR oddělení Primy kolem toho našlapuje velmi citlivě. Vedení televize se snaží vzbudit dojem, že Kubelková odchází po vzájemné dohodě a všichni budou pořád kámoši.

Prima vysvětluje odchod Kubelkové plánovanou reorganizací. Ano, pod tento pojem se schová všechno. I to, že Kubelková už nedokázala diváky Top Staru tolik zaujmout a vedení televize chce nový vítr.

„Prostě je nudná a stará. Unikají jí nové trendy. Navíc se zdá, že Iva není kamarádka s lidmi, kteří o ní rozhodují.“

Přesně tyto hlasy protékají z Primy k perům bulvárních novinářů. Nejde to oficiální cestou, ale nad popelníčkem se člověk dozví mnoho z primáckého zákulisí.

Jde o to, že Prima se bude sama starat o výrobu VIP zpráv a Top Staru. Dojde k propojení těchto dvou subjektů a někdo musí z kola ven. A černého Petra logicky dostala ta nejstarší a nejslabší.

Na Primu naopak už příští týden dorazí blonďatá dračice Veronika Sasková. Přichází z TV Nova, kde pracovala pro společenský magazín Prásk!

„Nastupuji jako reportérka do VIP zpráv. Samozřejmě jsme se ale bavili i o další spolupráci. Budoucnost ukáže,“ to nám sdělila Veronika.

Co z toho plyne? Že Saskovou by na Primě do budoucna mohla čekat slušná kariéra. Pokud na ni diváci budou dobře reagovat, může jednou být ve hře i moderátorský pultík.

Každopádně dámy, které si myslely, že mají na Primě své jisté, se musí mít na pozoru. Tenhle nový vítr z Novy je totiž pořádný fičák, který moc dobře ví, co chce!