Tomáš Ujfaluši byl skvělý fotbalista a navíc se dokáže orientovat ve světě módy. Do studia ČT přišel oblečen do hodně extravagantního sáčka. Vypadalo to, že pod krkem má bryndáček.

Stylista Dušan Chrástek v deníku Blesk o Ujfalušiho saku tvrdí, že jde o kousek za 30 tisíc korun. Prý je to známka luxusu a extravagance.

Jenže my v redakci eXtra.cz víme, že to nebyla extravagance, že to prostě byla nutnost.

První poločase boje s Dánskem byl super. Ujfaluši mohl slintat blahem. Druhý poločas kluci selhali. To bylo spíše na zvracení.

Hlavně nechápeme jednu věc: Proč proboha hraje Ladislav Krejčí? Ten kluk je půl roku totálně z formy. Není schopný zpracovat balon, neobejde protihráče, nepřihraje. Je prostě totálně mimo.

A trenér Jakub Dovalil ho stejně postaví. A v seniorské reprezentaci ho tvrdošíjně staví i Pavel Vrba. To tihle odborníci fakt nevidí, že Krejčí se na hřišti trápí?

Nebo to nechtějí vidět? Ono to totiž vypadá, že agenti zase kecají do sestavy reprezentace. Zase to vypadá, že hrají hráči bez formy, které je třeba rychle prodat do zahraničí. Pamatujete si na Míšu Bílka? Máme to tu znova.

Dovalile a Vrbo, vaše nominace jsou poslední dobou fakt na Ujfiho bryndáček…