Zpěvák Tomáš Klus sice působí jako buddhisticky vyrovnaný tvor, kterého něco jen tak nerozhodí, ale přesto se nedávno vytasil se vzpomínkou z dětství, která mu způsobila velké trauma. Událost se dokonce týká jiné známé osoby, a to moderátorky Terezy Pergnerové.

Tu totiž Klus jako malý chlapec obdivoval, a když měla Tereza u nich ve městě autogramiádu, vzal si s sebou na podpis svého milovaného modrého medvídka. Leč moderátorka to od něj pochopila jako dárek a odcestovala pryč i s Klusovým plyšákem, což malému chlapci tenkrát způsobilo srdceryvné slzy v očích.

„Muselo to ven, i když už jsem se s tím dávno vyrovnal,“ prozradil Klus po odtajnění své traumatické vzpomínky. Že jde ale neohroženě dál, ukázal i představením své nové desky. „S tím teď přichází na svět i mé nové já, kráčíme ruku v ruce s kůží na trh v radostném očekávání všeho, co život přináší. Těším se na sdílení poznání i konstruktivní kritiku. Součástí boxu s albem jsou barevné pastelky, které představují barvy duhy, a černobílý plakát s mandalou, kterou si může každý dotvořit podle své chuti a nálady," dodal umělec na křtu.

Tomáš navíc dorazil oblečen jako porodník, a to symbolicky proto, že události prý předcházel dlouhý proces krvavého zrodu. Dočká se však mladík někdy zpátky svého modrého medvídka? A kam si vlastně Tereza Pergnerová schovala plyšáky a dárečky od fanoušků z dob své největší slávy? Najde se mezi nimi stále i Klusův medvídek, nebo již skončil v tratolišti plyše někde na skládce?