Pětileté Indie-Rose nikdy nedělalo problém jíst maso. Jednoho dne ale pomáhala otci s přípravou krocana a začala se vyptávat, odkud maso přesně pochází. Dozvěděla se krutou pravdu, že je nasekané od řezníka.

Během večeře se pak emocionálně naprosto zhroutila a tátovi sdělila, že maso už nechce jíst, ani nechce, aby lidi zvířata dál sekali, protože pak už žádné další na zemi nebudou.

Muž celý bolestný výstup natočil na mobil a ukázal ho své ženě. „Vždycky měla měkké srdce, když přišlo na zvířata. Nezabila by ani mouchu nebo pavouka. Pokaždé je vezme a postará se o to, aby skončili v bezpečí zahrady,“ sdělila ta o své dceři.

Na rozhodnutí Indie-Rose už nadále nejíst maso se manželé zachovali úžasně a všichni ostatní rodiče, kteří se ocitnou v podobné situaci, by si z nich měli vzít příklad. Její volbu se totiž rozhodli naprosto akceptovat. Zároveň ji ale vychovávají tak, aby i ona tolerovala ostatní nevegetariány. Mezi ně ostatně patří jejich rodina.

„Musíme jí občas vysvětlovat, že je v pořádku, když ostatní lidé maso jí. Ona se rozhodla ho nejíst, ale musí respektovat také volby ostatních,“ řekla dále matka.

Palec nahoru za takový přístup!