Vyučil se zahradníkem, ale Tomáš z obce Nálepkovo nedaleko slovenské Spišské Nové Vsi vždy snil o televizní kariéře, tak se rozhodl, že bude natáčet videa z dění ze své romské osady. Hlavně krimi zprávy ho nesmírně bavily. Až si ho všimli v TV Markíza.

Osobitě na internetu informoval o dramatických událostech v osadě na Spiši. Dokázal se do toho až natolik vžít, že si ho všimli i reportéři ze slovenského kanálu a hned se za Tomášem vypravili.

Místní ho tam mají za velkou hvězdu a také tam s ním tak jednají. „Má šanci. Dobře se i chová. Je mu 21 let a ještě nebyl trestaný!“ upozorňuje na jeho přednosti jeden ze sousedů.

I když má skvěle našlápnuto a mladíka lidi doslova žerou, tak přeci jen to není ještě na uživení se. Zatím musí pracovat, a tak zametá ulice. Ale samozřejmě mu to nebrání v tom, aby dál snil o své hvězdné kariéře, třeba i jako samuk. Pořád se zdokonaluje, trénuje, zlobí se, když udělá nějakou chybičku, ale to ho žene dál. „Tomáš je přesvědčený, že talent má, ale zatím neví, co s ním,“ hodnotí Tomáše reportér Markízy Ján Tribula pro TN.cz.

Teď se ale pořádně pobavte nad tímto nadaným mladíkem, který válcuje internet. Určitě o Tomášovi ještě uslyšíme.