Clayton a Donna Lee Tento manželský pár z Texasu tvrdí, že byl mimozemskými civilizacemi unesen již několikrát. Donna dokonce tvrdí, že jednou jí mimozemšťané odcizili z těla plod. Clayton zažil svůj první únos již jako malý chlapec, kdy ho nadpřirozené bytosti vytáhly z dětského parku. Své zážitky popisují jako stoupání vzduchem k nebesům, dokud je neobklopovaly hvězdy a tma. Clayton tvrdí, že ho mimozemšťané sledují a studují celý jeho život. Pár je poměrně populární a mimo jiné se objevuje v nespočtu televizních show, kde popisuje své mimozemské zážitky. Pár popsal, že byl unesen v kovovém transportéru, a dokonce popsal, že mimozemšťané vypadají jako jiný druh lidí, ale nedorozumívají se stejně. Clayton a Donna se obávají dalších únosů, které jim brání žít plnohodnotný, bezstarostný život.

Amy Dvaadvacetiletá Amy z Austrálie je jednou z největších rarit scientologie. V roce 2001 byla unesena z okna svého domu mimozemskými přízraky, vměstnána do cizího plavidla a odnesena z Gundiahu do na míle vzdálené Mackay. Amyinu kamarádku Petru probudila jasná záře, která ji zaslepila. Viděla, jak byla Amy vytažena z okna pryč. Když světlo zmizelo Petra a Amyin manžel zavolali policii, protože Amy nebyla nikde k nalezení. Když ji našli, měla zvláštní znamení po celém těle a abnormálně dlouhé vlasy.

Robert Taylor Robert se v roce 1979 procházel v lese nedaleko svého domu ve skotském Livingstonu. Při venčení svého psa však narazil na UFO. Z lodi dle jeho výpovědi vyskákaly cizí bytosti a odtáhly jej s sebou. Poslední, co si Taylor pamatuje, je silný zápach a poté ztratil vědomí. Probudil se na zemi a nemohl chodit ani mluvit. Jeho pes byl prý velmi nervózní a zmateně běhal kolem. Taylor se doplazil ke svému vozu. Jeho vůz se však zasekl v blátě, a tak zbytek cesty došel pěšky. Po přivolání policie jeho manželkou začalo vyšetřování, které však nevedlo k žádnému výsledku, který by nasvědčoval výskytu daného objektu v okolí.

Linda Napolitano Linda tvrdí, že byla unesena uprostřed noci přímo ze svého bytu na Manhattanu. Byla vytažena ze svého bytu do kosmické lodi, pamatuje si prý, jak křičela. Tři členové ochranky byli údajně očitými svědky celého incidentu. Loď obklopovala zelená záře a vše se odehrálo velice rychle. Členové ochranky byli poté podrobeni psychologickým testům. Linda si však stále stojí za svým příběhem. O několik let později byla pořízena fotografie, na které je zachyceno stejné plavidlo přímo nad Lindiným bytem. Vše tedy nasvědčuje tomu, že Lindu mimozemské civilizace navštěvují častěji.

Darryl Anka Darryl, Američan, který se živí přímou komunikací s mimozemským světem. Při jeho veřejných sezeních mohou být hosté svědky toho, jak skrze Darrylovo tělo komunikuje Bashar. Tvor z jiné galaxie, který se snaží promlouvat k lidem, aby napravili své chování a přístup ke své planetě, než bude pozdě, stejně tak jako tomu bylo u jeho druhu. Darryl komunikuje s Basharem již léta, přišel za ním sám ve stavu hluboké meditace a začal k němu promlouvat. Jeho seance jsou u veřejnosti velice populární. V Praze se Anka objeví 15. října, bude zde mít přednášku k filmu First Contact.