Rozežranost dnešních dětí nebere konce, ale tohle je opravdu extrém. 15letá dcera Lauren Walsh trpí závislostí na nakupování u těch nejdražších značek a vůbec jí nevadí, že její matka musela vzít tři zaměstnání, aby její „koníček“ uživila.

Matka Jackie pracuje jako pečovatelka v sociálních službách a k tomu musela vzít ještě dvě zaměstnání, z toho jedno obnáší uklízení záchodů. A to jen proto, aby si její tři dcery mohly dovolit nakupovat jen to nejlepší oblečení.

Dcera Lauren přiznává, že týdně utratí v přepočtu šest tisíc korun za oblečení a boty, z nichž si většinu nikdy nevezme na sebe. „Mám spoustu bot. Když jsem prosila matku, aby mi je koupila, slibovala jsem, že je budu nosit pořád. Byly opravdu drahé a já je ve skutečnosti měla na sobě jednou, většinu z bot jsem neměla nikdy na sobě,“ říká Lauren.

Lauren často nakupuje u těch opravdu nejluxusnějších značek, jako je třeba Chanel nebo Louis Vuitton.

Nicméně jejich matka Jackie také není adeptkou na matku roku. Uznává, že je na dcery moc měkká a její počínaní není správné. Nehledě na to, že by Lauren potřebovala spíš psychologa než kreditku. Ona však tvrdí, že společné nakupování utužuje její vztah s dcerami.

„Lauren je úplně jiná, když jdeme ven na nákupy. Je tak plná energie, směje se a vtipkuje, máme prostě pěkný den,“ brání dceru matka.