Muž roku 2015 Jakub Kraus zabodoval na prestižní soutěži Mister International na Filipínách. Z třiceti šesti soutěžících skončil páty a dokonce se umístil jako druhý nejkrásnější muž z Evropy.

„Když ohlásili páté místo, tak jsem nevěřil svým uším, že jsem to já,“ dodal Jakub Kraus hned po vítězství. Ale nebylo to jen o dokonalém vzhledu, ale Kuba zaujal porotu i svým dobrým srdcem a touhou pomáhat potřebným. Jeho charitativní předmět křišťálový orel se vydražil za nejvíce peněz pro místní stacionář.

„Největším zážitkem bylo trávit čas s lidmi z různých koutů světa. Filipínci jsou velmi přátelští a chtěli se s námi všude fotit. Je to zcela jiná kultura. Náš hotel museli chránit policisté, my jsme jinak nesměli i kvůli fanynkám mimo areál hotelu. Někteří fanoušci byli až fanatičtí z krásných kluků z celého světa,“ dodává se smíchem Jakub.

Ale všechny fanynky by stejně měly smůlu. Na soutěž s ním letěla i přítelkyně Eva, která ho po celou dobu podporovala a pak si ho radši odvedla na hotel, aby jí ho nějaká chtivá kráska neodvedla.

Pánové, i vy se můžete hřát na výsluní a užívat si přízeň žen. Už teď se totiž můžete přihlašovat do jediné chlapecké soutěže krásy Muž roku. Stačí jen zamakat ve fitku, před zrcadlem si zkoušet hollywoodský úsměv a promenádu v plavkách a třeba i o vás se ženské budou prát.