Jedním z těch, co budou soutěžit v nové řadě reality show VyVolení, je Thomas Castello (38). eXtra.cz se ale podařilo zjistit, že tento svalovec rozhodně není žádným svatouškem. Z důvěryhodného policejního zdroje jsme se dozvěděli, že byl Castello v minulosti obviněn z ublížení na zdraví a měl si pobýt nějakou dobu ve vazbě.

A to není všechno. Castello je v Hradci Králové, odkud pochází, vyhlášeným dlužníkem a pro tamní galerku je to známá figurka. V minulosti provozoval na nádraží bar Oáza, jenže kvůli podnikání mu naskákaly pořádné dluhy, které prý Thomas nesplácel. Zřejmě z obav před věřiteli se ukryl v Itálii a změnil si jméno. Původním příjmením Castella je totiž Hradil.

Mazaný Královéhradečák z obav před exekutory přepsal většinu svého majetku na přítelkyni Sabinu. „Každý tady ví, jak s ní zachází, jenomže když jí pak doktor napíše do lékařské zprávy, že upadla na schodech, to je potom těžké,“ rozpovídal se dále náš zdroj.

Další člověk obeznámený s problémy Castella, kterému tento „VyVolený“ dluží, říká, že do televize vůbec neměl chodit. „Je veřejným tajemstvím, že jeho sestra dělá v Hradci na soudě a jeho medializace může způsobit problémy nejen jí, ale i přítelkyni Sabině.“

To se nám to do vily stěhují tedy pěkní vykukové.