Dívka mnoho let bojovala se šikanou, která přicházela hlavně ze sociálních sítí. Účty uživatelů byly anonymní, a tak se policie vymlouvá, že nemůže zjistit, o koho šlo. „Dostávala strašné zprávy. Někdo jí třeba neustále psal, proč ještě zůstává na tomhle světě,“ řekla sestra mrtvé dívky pro CNN.

Důvodem měla být Brandina nadváha. Právě proto se jí měli vrstevníci vysmívat. Někdo jí dokonce zařídil účet na sexuální seznamce, nahrál tam bez jejího vědomí fotku a přidal telefonní číslo. K inzerátu pak napsal „Sex zdarma“. A podobné útoky začaly eskalovat, a to až do té míry, že to dívka nevydržela a obrátila zbraň proti sobě.

Brandy psali, že je tlustá a ošklivá. Šikanovaná dívka si dokonce několikrát změnila číslo, ale vše pokračovalo. Bůh ví, komu ležela v žaludku. Strážci zákona jí navíc řekli, že s takovými urážkami nemohou nic dělat.

„Mám tě strašně moc ráda. Prosím, pamatuj si, že je mi to všechno moc líto,“ napsala Brandy v osudný den své sestře. Té se to hned zdálo podezřelé a běžela domů. Ještě předtím zalarmovala rodiče a prarodiče, aby ihned našli Brandy. Ale bylo pozdě.

Dívku našli v jejím pokojíčku opřenou o zeď, jak na sebe míří zbraní. Celá rodina ji ze všech sil prosila, aby si neubližovala. Ona se však střelila do hrudníku a zemřela.

„Nechápu to, měli ji rádi spolužáci i učitelé,“ tvrdí její sestra.

Chcete si po tomto smutném příběhu raději přečíst něco veselejšího? Klikněte ZDE.