Říkají si Kobe, Marthy a Hornet. Je jim lehce přes dvacet let a rádi pokoušejí hranice adrenalinu a bolesti. Při návštěvě krokodýlí farmy se jeden z nich, Hornet, rozhodl ručkovat po laně nad bazénem s jedenácti dravými krokodýly. A protože měl na svém těle zavěšené maso, zvířata na něj skákala a snažila se zaútočit.

V další scéně Hornet vlezl do menšího bazénku, kde odpočíval dvoumetrový bílý aligátor. „Kdyby mě kousl, tak to asi nepustí, co?“ ptal se před nebezpečnou akcí Hornet. Pochopitelně že by aligátor nepustil! I tenhle kousek naštěstí skončil bez úrazu.

Tolik štěstí však už neměli jeho dva kamarádi. Kobe, mladý muž výrazně silnější postavy, se rozhodl nabídnout svou paži k pokousání kajmanu pralesnímu. A protože tento kluk je opravdu blázen, nechal se do stejného místa kousnout hned dvakrát! A pochopitelně tekla krev!

Nejmladší z kluků, blonďák Marthy, vyzval na souboj osmikilovou želvu kajmanku. A protože se jedná o druh nejdravější masožravé želvy na světě, která místo čelistí má jakýsi zobák, byl Marthy pořádně vyděšen.

Nejprve svůj zadek nabídl, pak se ale bál. Nakonec kluci dospělou kajmanku nakrmili raději kuřecím masem. A je vidět, že udělali hodně dobře. Tohle zvíře by mu bez mrknutí oka utrhlo půlku zadku.

Nakonec se do Martyho zadku zakouslo poloviční mládě stejného druhu želvy. A po zakousnutí se malá želvička odmítla pustit! Klučina proklínal želvu i svůj nápad.

Želva šílenci prokousla zadek a on pak nemohl chodit. Byl odvezen do nemocnice, kde došlo k ošetření a vyčištění rány. „Deset dní po tom natáčení jsem nemohl sedět a ani ležet na zádech. Strašně to bolelo,“ vzpomíná Marthy na první natáčecí den bláznivého pořadu Šílená Trojka.