Fakjů pane učiteli prostě musíte vidět. Pokud už delší dobu neznáte bolest vašich břišních svalů z nezastavitelného smíchu, tato nová komedie bude tou správnou masáží na vaše bránice.

O co jde? Bývalý vězeň Zeki Müller (Elyas M'Barek) nemá na vybranou. Někdo postavil školní tělocvičnu přímo nad místem s ukradenými penězi, které tam pro něj zakopala jeho přítelkyně. Aby získal uloupenou hotovost zpět, musí se vydávat za suplujícího učitele na gymnáziu.

Celý děj je jedna velká komedie: V noci Zeki tajně vykopává svou uloupenou kořist a během dne používá drastické, ale účinné metody, aby zkrotil neukázněné teenagery ve třídě. Jeho upjatá, korektní kolegyně, učitelka Lisi Schnabelstedt (Karoline Herfurth), sice odsuzuje jeho neortodoxní pedagogické metody, ale nemůže si pomoct a do svého nového „kolegy“ se zamiluje. Prostě klasika!

S námi však můžete vyhrát 10 lístků do kina na tento německý biják. Stačí, když správně odpovíte na otázku: Od kdy je možné film zhlédnout v českých kinech? (Nápověda na konci thrilleru.) Správnou odpověď zašlete spolu s jménem a příjmením, adresou bydliště a e-mailovou adresou na soutez@extra.cz. Do předmětu e-mailu napište FAKJŮ PANE UČITELI.