První díl Tváře diváci tolik neregistrovali. V médiích proběhlo pár fotek s černým Petrem Rychlým (50), který si střihl Louise Armstronga, ale to bylo tak všechno.

Jenomže pak nastoupila Hanka Holišová z Ulice jako Beyoncé a všichni začali šílet! Místo stydlivé moravské katoličky viděli snědou divošku v titěrném oblečku, kterak na porotu vrtí zadečkem. Vystoupení si můžete připomenout ZDE.

A co se dělo potom? O slovo se přihlásil na první pohled nenápadný zrzek Adam Mišík. Ten si v bílých spodkách schoval penis neznámo kam a nakráčel na pódium jako Miley Cyrus (23). Oblizoval kladivo, lísal se k Jankovi Ledeckému a nakonec naskočil na demoliční kouli. Na jeho dosud nejlepší vystoupení můžete zavzpomínat TADY.

Samozřejmě je potřeba vyzdvihnout i vystoupení v češtině. Na to je největší expert Petr Rychlý. Ten sice s angličtinou neskutečně bojuje, ale když má předvádět české interprety, tak je vážně jednička. Nejvíc se mu povedla písnička Kohout od Honzy Nedvěda. Samotná country legenda si myslela, že se na sebe dívá v televizi!

Petr sice zpíval až příliš rychle a nakonec svoje chyby i uznal, ale i tak museli diváci u jeho vystoupení zatlačovat slzy. Chcete si ho znovu poslechnout? Tak není nic jednoduššího než kliknout SEM.