Leila má poslední 2 měsíce ve funkci MISS a korunku bude nové královně předávat 23. 5. 2015 na letošní tattoo show. Patří mezi nejvyhledávanější české potetované modelky a kromě toho, že je milá, jedná se o hodně zajímavou bytost, kterou jsem trochu vyzpovídala. Ostatně ne vždy máte možnost popovídat si s někým, kdo se jmenuje taky Leila!

Nemůžu se nezeptat na váš původ, jmenujete se Leila, jak jste se k exotickému jménu dostala? Nebo se jedná o pseudonym?

Je to moje skutečné jméno, celé je Leila Abdulnour. Původem jsem poloviční Libanonka.

Ptají se vás na to lidé často?

Je pravda, že hodně lidí si myslelo nebo i stále myslí, že se jedná o pseudonym. Takové příjmení bych ale z hlavy asi nevymyslela. Takže když řeknu, že je to mé skutečné jméno, tak hned nastupuje výslech, odkud vlastně jsem a jestli jsem v Libanonu žila atd. Jsem ale odjakživa v Čechách a do Libanonu se nechystám.

Jste úřadující MISS Tattoo a hojně využívaná modelka právě díky tetování, kdy vzniklo to první a které to bylo?

Moje první tetování vzniklo tak nevinně a mělo být jediné. Bylo to na přelomu 17/18 let, slunce mezi lopatky. Tehdy se mi to hrozně líbilo. Pak se to trošku zvrhlo v „tapetování“ celého těla a najednou už mi nezbývá moc místa. To, že se někdy stanu Miss Tattoo Convention Prague, by mě ani ve snu nenapadlo.

Máte na hrudi vytetovanou velkou smějící se kočku, za tou je jaký příběh?

Je to kocour Šklíba z Alenky v říši divů od mého oblíbence Tima Burtona. Má pro mě hned více významů. Za prvé, trošku mě vystihuje svou povahou, jakou ve filmu má. Za druhé, je to symbol všech mých koček, které mě v životě potkaly (miluju kočky), a třetí věc je, že se stále usmívá, takže když mně zrovna do zpěvu není, tak mám druhý úsměv.

Dočetla jsem se, že vykládáte karty, věříte, že se osud dá předpovědět?

Karty nevykládám já, ale naše zkušená kartářka v mém salonu. Nicméně ezoterikou celkově se zabývám, věřím jí a baví mě. Nejvíce přesná je numerologie, kterou u nás taky vykládáme. Zatím na všechny sedí dokonale, i na ty, co těmto vědám nevěří. Dále sbírám různé kameny a minerály, které mají různé vlastnosti a slouží k různým léčebným a rituálním účelům.

Kdo by se chtěl s Leilou potkat, bude mít možnost mezi 22. – 24. květnem na Výstavišti v Praze 7 – Holešovicích, kde se bude konat už sedmnáctý ročník mezinárodní tetovací soutěže. A samozřejmě také volba MISS Tattoo pro tento rok! Hlavním programem jsou tetovací soutěže v široké řadě kategorií a pro zájemce možnost vlastního tetování za festivalové ceny!