Modelka Šárka Varačková (20), v Praze žijící rodačka z Náchoda, má z ostudy kabát!

Dívka, která se snaží prosadit v modelingu a předloni se na Blesk.cz pokoušela stát Miss Internetu, žije několik životů. Což o to, nějaké to porno, a prokazatelně (redakce má k dispozici dvě na sobě nezávislá svědectví a k tomu další zdroj, kterému sama přiznala tuto brigádku už v osmnácti!!!), to se neúspěšným modelkám stává, ale na Šárku teď prasklo, že má zvláštní oblibu v krádežích umělých vlasů!(?)

„Okradla o 9500 Kč. Odešla do auta pro peníze, nechala u mě tašku, kde nic neměla. Moje klíče si také vzala a nechala je pak ve vchodových zvenku a po půl hodině napsala, že klíče jsou v zámku, a na ostatní SMS nereaguje,“ tvrdí pražská kadeřnice Nikola a její slova potvrzuje další zdroj redakce, majitel pražského salonu, který má velmi podobnou zkušenost: „Dluží tu za prodloužení vlasů, něco takového jsem v životě nezažil.“

Poškození se na Varačkovou opakovaně sesypali poté, co se na sociální síti objevil její dva roky starý fotoset známého fotografa Filipa Matušinského, který ji fotil pro dnes již neexistující bulvární týdeník před dvěma lety. Dívka naposledy hnula žlučí věřitelům předevčírem, kdy jim na Facebooku, kde ráda mění profily, vzkázala, „ať ji neřeší“, což by oni zřejmě rádi udělali hned, co jim zaplatí!

Její „řádění“ nápadně připomíná příběh zlomanažerky slavomanky Evy Feuereislové, Patricie Kossevové (44), která v kosmetickém salonu ukradla umělé vlasy, za což byla pravomocně odsouzena a následně po ní statisícovou škodu vymáhal exekutor. Na Varačkovou si ale zatím nikdo, zdá se, nepřišel, i když profackovat by ji, soudě podle ohlasů na internetu, chtěl kdekdo a bohužel ne v rámci sexuálních hrátek!

Těch s ní je mimochodem plný internet, kde najdete Šárku v mnoha polohách a na fotografiích a videích, za které by jí v rodném Náchodě maminka asi nepochválila. Stejně jako za blond hřívu, která není její, respektive ji ukradla.

Máte se slečnou negativní nebo erotickou zkušenost? Napište nám na redakce@extra.cz!