Klan Kardashianových je prostě všude. A je jich tolik, že se v nich jen málokdo vyzná. Jako jediní vám přinášíme kompletní přehled, kdo je kdo.

Kardashianovi patří mezi nejznámější americké rodiny. Říká se o nich, že jsou to takové celebrity nové doby. Neumí nic a všechno. Stvořila je populární reality show Keeping Up with the Kardashians. Za to, že se celá tahle rodina hřeje na výsluní, můžou poděkovat především jejich matce, která dlouhou dobu všechny své děti tlačila do popředí za každou cenu. Matka rodu, jak se jí občas přezdívá, se jmenuje Kris Jenner a na svůj věk vypadá opravdu dobře. Jejím prvním manželem byl právník Robert Kardashian, který zemřel v roce 2003. V té době už ale byli s Kris 12 let rozvedení.

Kris Jenner a Robert Kardashian spolu měli celkem čtyři děti. Tři dcery, Kourtney, Kim a Khloé. A nejmladšího syna, pojmenovaného po otci, tedy Robert Kardashian Jr.

Po rozvodu s Robertem Kardashianem se Kris znovu vdala a vzala si Bruce Jennera, který je momentálně nejznámější svými šílenými plastikami, které si nechává dělat, protože neumí stárnout s grácií. Kris Jenner a Bruce Jenner spolu mají dvě dcery, které jsou narozeny jen rok po sobě. V rámci zachování tradice se obě jmenují na písmeno K. Tedy Kendall Jenner a Kylie Jenner.

Všechny dívky z prvního manželství, tedy všechny, které mají příjmení Kardashian, už se stihly vdát. Nejstarší Kourtney si vzala Scotta Disicka, se kterým má dvě děti – syna Masona a dceru Penelope. Momentálně očekávají třetího potomka.

Nejslavnější „Kardashianka“ Kim, se vdávala hned třikrát. Poprvé si v 19 vzala producenta hudby Damona Thomase. Druhé manželství s basketbalistou Krisem Humphriesem trvalo krásných 72 dní. Třetí svatba proběhla nedávno. V italské Florencii si vzala Kanyeho Westa, se kterým má roční dceru North West. North West je asi nejopečovávanějším dítětem na světě. Pár jí dokonce hledá dvojníka!

Třetí sestra Khloé je vdaná za hráče basketbalu v klubu Los Angeles Lakers, Lamara Odoma. Jejich manželství je ale poměrně nestabilní Itálie a střídavě spolu žijí a nežijí.

Sám zůstává pouze Rob Kardashian, který se trápí depresemi a v poslední době dost přibral. Dokonce odjel předčasně ze svatby své sestry Kim.

S druhým manželem Kris Jenner, Brucem Jennerem to také není nijak růžové. Spíše spolu nežijí, než žijí, každopádně spolu mají dvě dcery Kendall a Kylie, které o sobě dávají poslední dobou dost vědět.

Takže doufáme, že teď už budete mít v celé téhle famílii jednou pro vždy jasno. Vzhůru do galerie!