Adam Levine (36) se kdysi přiznal, že v mládí nebyl úplně hodný kluk. A potom, co jsme viděli jeho fotografii z mládí, už o tom opravdu nepochybujeme.

Během dospívání zkoušel drogy. Což později i přiznal v rozhovoru pro magazín Q: „Bral jsem drogy. Když jsem byl mladší, hodně jsem kouřil trávu. Je prostě tolik příležitostí si zakouřit. A když jsem byl zkouřený, skládal jsem písně a některé byly fakt dobré.“

Adam ale také rychle přispěchal s varováním, že drogy jsou vlastně zlo, a zdůraznil, že častěji je to hnus a že kokain by se vůbec zkoušet neměl, že nepřinese nikomu nic dobrého a že by drogy vlastně nikdo brát neměl.

O tom, že se z rozjíveného hošíka stal pěkný metrouš, svědčí také to, že v roce 2013 vytvořil zpěvák svůj první parfém a o rok později pánskou kolekci oblečení.

Nedávno se hezoun odbarvil na blond a to byl taky dobrý šok. Nakonec se ale velmi rychle vrátil ke své přirozené barvě vlasů. Že mu to ale trvalo!

Adam momentálně boduje se svým hitem Sugar, který je sice romantický, ale přesto se jedná o jeden velký fejk. Jestli je ale něco na Adamovi fakt opravdové, pak je to ta máničkoidní fotka. To vážně fake není.

Co z toho plyne? Naděje umírá poslední! Z každého puberťáka vedle vás může ještě pořád vyrůst pořádný kus chlapa!