U nás je na ukazování rozkroku velká odbornice Andrea Verešová (35), ale v zahraničí je těch hvězd samozřejmě mnohem víc.

Asi už nikoho nepřekvapí odvážné outifity Lady Gaga. Ve srovnání se šaty z masa je odhalený rozkrok na její červené róbě slabý odvar! Naproti tomu u slušňačky Britney Spears je taková fotka překvapením. Dvojnásobná mamina si vyrazila na nákupy naostro a názorně ukázala, jak se nemá vystupovat z auta.

Kalhotkám neholdují ani zpěvačky Rita Ora nebo Iggy Azalea. Obě to ukázaly na červeném koberci. Rita si oblékla průhledné šaty, které se jí trochu posunuly a ukázaly, co neměly. To Iggy si prostě nechala navrhnout šaty s brutálním rozparkem a klidně se nechávala fotit.

Středem pozornosti chce být i Paris Hilton. Ta má sice vlastní kolekci prádla, ale sama ho moc neřeší. Aspoň to, co nosí dole. Anglická modelka Abbey Clancy sice předvádí hlavně spodní prádlo, ale ejhle, tady se ukazuje, že kovářova kobyla chodí bosa. Když jde na módní přehlídku jako host, žádné spodní prádlo nenosí.