Každý ví, že Justin Bieber (19) je spratek. A kdo to neví, tak se to teď dozví. Tenhle namyšlený kanadský floutek, kterého z nějakého neznámého důvodu zbožňují miliony teenagerů po celém světě, uráží všechno živé i neživé. A i vás, slavní Beliebeři!

Když byl Bieber v Austrálii, dal pěkný čoud jedné ze svých fanynek. Hubený seladon se procházel kolem hotelového bazénu, kde stály čtyři dívky. Na jednu z nich, podotýkáme údajně krásnou tmavovlásku, se nagelovaný fešák podíval a zeptal se jí: „Ty jsi z Havaje, nebo odkud?“ Když mu překvapená dívka odpověděla, že není, urazil ji: „Vypadáš jako vyvržená velryba, měla bys jít do The Biggest Loser (hubnoucí reality show, pozn. redakce).“ Podle hotelových svědků, kteří byli incidentu přítomni, nastalo hrobové ticho, které by se dalo krájet. Justin odkráčel s tím, že ještě rukama ukazoval obří břicho.

Poté, co došlo k incidentu, sklíčená dívka společně se svými kamarádkami opustila hotelový bazén. Helen Robinett, která byla trapné aféře přítomna, uvedla: „Byla moc hezká. Pracuji v módním průmyslu a vím, jak negativně ženy vnímají svá těla. Ten Justinův ubohý komentář může mít nemalý dopad na její psychiku.“