Faltýnová (37) se na rozdíl od Mareše objevila už v menší roli v jiném primáckém seriálu Cesty domů.

Leoš (39), který co dva roky z Primy zdrhá na Novu a zpět, je aktuálně na Primě, a tak musí sloužit, tedy dostává prostor. V seriálu se tak stane vůbec poprvé a je to škoda, protože podle toho, co moderátor Ranní show Evropy 2 předvádí v privátní sféře, se pro telenovelu narodil.

Svou první scénu Leoš už dnes večer odehraje na chodbě Primy, kde bylo mimochodem dnes hodně dusno, tam se potká s Petrou. Dvojice v ní řeší mimo jiné svůj rozpadlý vztah. Leoš točil také ve studiu UEFA a štáb se přesune i do Leošova domovského studia na Evropě 2. V seriálu si tak zahraje také Leošův dlouholetý kolega – moderátor Patrik Hezucký (46).

I těm méně bystrým z vašich řad už tutově došlo, že se v seriálu láska Petry a Leoše rozhoří nanovo, a my můžeme v zájmu Leoše jen fandit, aby se sekvence žhavého reunionu nenatáčely zrovna v době, kdy bude s Faltýnovou v reálu na nože.

„Musím zdůraznit, že ve Svatbách v Benátkách hrajeme s Petrou sice sebe, ale příběh, který tu rozehráváme, není náš vlastní, je smyšlený,“ vysvětluje trošku nedůvěryhodně Leoš Mareš, ale rádi si počkáme, ostatně budoucnost ukáže, když už tedy neukázala minulost.